Grador

O naszej firmie

Lombard Grador istnieje od 1989 roku na warszawskim rynku. Zajmujemy się między innymi: Jubilerstwem oraz pełnym zakresem usług, wytwarzaniem na zamówienie produktu oraz wszelkich napraw. Pożyczkami pod zastaw, sprzedażą rzeczy nowych jak i używanych, skup brylantów i kamieni szlachetnych, skupem złota/ srebra,platyny, zegarków, samochodów i wielu innych.
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, zawsze staramy się pomóc w trudnej sytuacji.

Cieszymy się zaufaniem i dobrą opinią wśród naszych klientów od 34 lat.

Każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie. Jesteśmy elastyczni i wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom. Każdy usługobiorca ma pewność że jego zastaw jest bezpieczny i nie przepadnie na rzecz firmy od razu po ustalonym wcześniej terminie. Zawsze uwzględniamy okres ochronny.
Rozumiemy naszych klientów, i ich sentymentalny związek z zastawem.
Wiemy, że w życiu bywają różne nieoczekiwane sytuacje. Dlatego gwarantujemy pełne poczucie bezpieczeństwa a także dyskrecje.

Nasi pracownicy systematycznie odbywają różnego typu szkolenia, aby jeszcze bardziej podnosić swoje kwalifikacje i służyć Państwu fachową wiedzą i doświadczeniem.

Co wyróżnia firmę Grador to: konkurencyjna polityka obsługi klienta, rzetelne i miłe podejście a także odpowiednia wycena zastawu.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

OKRES OCHRONNY ZASTAWU

Jako jedyny Lombard w Warszawie Gwarantujemy Państwu okres ochronny po wygaśnięciu umowy.

Zastaw nie przepada "z dnia na dzień" na rzecz firmy.

 

SKUP ZŁOTA I SREBRA

 

 Codzienna aktualizacja wg cen rynkowych

Płacimy więcej, wyceniamy lepiej. Sprawdź!